JetEngine 2.9.3 – Dodawanie dynamicznej zawartości za pomocą Elementora

Ten post dostępny jest także w języku: English

5
(3)

JetEngine to niezbędna wtyczka do Elementora umożliwiająca tworzenie niestandardowych typów postów, niestandardowych taksonomii, dodawanie szablonów zbudowanych przez Elementor dla niestandardowych typów postów lub terminów taksonomii. Zapewnia zestaw dynamicznych widżetów listingowych do wyświetlania dynamicznej zawartości i pozwala budować siatkę i układy listingowe dla niestandardowych postów i terminów przy użyciu najbardziej złożonych metod zapytań.

Ciesz się tworzeniem niestandardowych typów postów i niestandardowych pól meta bez użycia CSS i PHP! Będziesz mógł wprowadzać nowe niestandardowe posty, taksonomie i tworzyć szablony z Elementorem za pomocą widżetów dynamicznej zawartości bez konieczności zaglądania do bazy danych lub zgłębiania kodowania.


Dzięki JetEngine będziesz w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zadania i pracować nad najtrudniejszymi projektami, utrzymując wszystko tak proste, jak to tylko możliwe!

Funkcje JetEngine:

IDEALNY DO DODAWANIA NIESTANDARDOWYCH TYPÓW POSTÓW

Twórz niestandardowe typy postów, aby dodać dowolne niestandardowe posty, których potrzebujesz, od usług i członków zespołu do portfolio i produktów. Będziesz zaskoczony tym, jak łatwo możesz zmienić ustawienia niestandardowego typu postu, dodać pola meta, ustawić strukturę hierarchiczną.


NAJLEPSZE SPOSOBY NA TWORZENIE NIESTANDARDOWYCH TAKSONOMII

Dodaj niestandardowe taksonomie do każdego typu postu lub strony, której potrzebujesz, aby umożliwić bardziej złożone metody zapytań. To cudowne, jak można stworzyć niestandardową taksonomię z hierarchią dla różnych typów postów i użyć niestandardowych pól, aby dodać jeszcze więcej informacji o terminach taksonomii, w tym miniatury, repeatery i znaczniki czasu.


UMOŻLIWIA TWORZENIE NIESTANDARDOWYCH SZABLONÓW POSTÓW

Dzięki JetEngine możesz korzystać z zestawu specjalnych widżetów do wyświetlania dynamicznej zawartości z Elementorem. Będziesz mógł zbudować w pełni rozwiniętą stronę pojedynczego postu z dynamicznymi polami do wyświetlania tytułu postu, treści, miniaturki obrazu i dowolnego innego rodzaju treści dodanej w polach meta.


UŁATWIA PRACĘ Z SZABLONAMI TERMINÓW

Użyj widżetów dynamicznej zawartości, aby utworzyć pojedyncze listy dla terminów. Dzięki zestawowi widżetów do wyświetlania pól dynamicznych, repeaterów i obrazów będziesz mógł stylizować swoje terminy zgodnie z własnymi potrzebami.


WSZECHSTRONNE TYPY PÓL META

Twórz pola meta dla różnych typów treści! Możesz dodać obrazy, galerie, suwaki, colorpicker i kilka opcji do wyboru dla dowolnego niestandardowego typu postu lub taksonomii za pomocą kilku kliknięć.


DYNAMICZNE POLE

Widżet Dynamic Field jest stworzony do wyświetlania zawartości zarówno pól meta, jak i danych postu lub terminu, dla postów i szablonów list taksonomii. Widżet pobiera dane i wyświetla je za pomocą ustawionego stylu i ustawień treści.


DYNAMICZNY OBRAZ

Dynamiczny widget obrazu zapewnia możliwość wyciągnięcia miniatury obrazu lub dowolnego innego obrazu dodanego jako media w polu meta, aby zaprezentować go na stronach zbudowanych z Elementora. Jest to dynamiczny widget, który może być łatwo wykorzystany do tworzenia szablonów dla niestandardowych typów postów i taksonomii.


DYNAMICZNY LINK

Widżet Dynamic Link pomaga w dodawaniu linków do listingów, które wyświetlają zawartość z wcześniej zdefiniowanego źródła.


DYNAMICZNA META

Widżet Dynamic Meta umożliwia wyświetlanie domyślnych informacji meta (zwykle wymaganych dla postów), takich jak data publikacji, autor i informacje o komentarzach.


DYNAMICZNY REPEATER

Widżet Dynamic Repeater jest stworzony do wyświetlania powtarzających się bloków ustawionych dla niestandardowych typów postów lub taksonomii (można to zrobić w polach meta lub po utworzeniu pola meta i wybraniu typu zawartości Repeater). Dzięki repeaterowi będziesz mógł dodawać tabele, galerie obrazów i wszelkie inne powtarzające się treści jak profesjonalista!


DYNAMICZNE WARUNKI

Widżet Dynamic Terms zapewnia możliwość dodawania taksonomii do niestandardowych typów postów. Użyj tego widgetu, aby wyświetlić terminy, które są stosowane do potrzebnej niestandardowej listy postów.


DYNAMICZNE ZAPYTANIE O POWIĄZANE POSTY

Pokaż powiązane posty z określonej kategorii lub za pomocą tagów na szablonie strony pojedynczego postu! Dzięki dodatkowym kodom makr możesz stworzyć blok powiązanych postów naprawdę łatwo!


UKŁADY LISTY I SIATKI

Prezentuj niestandardowe posty i terminy w układach listy i siatki za pomocą złożonych metod zapytań i różnych struktur układu, które można łatwo ustawić.


WIDŻET KALENDARZA

Dzięki funkcji JetEngine Calendar możesz łatwo utworzyć dowolny dynamiczny szablon i użyć go do wydarzeń, aby wyświetlić je dla każdej daty.

*Darmowe pobieranie z Reklamami (Free Access with Ads)

*Możliwe zadania do wykonania, żeby uzyskać dostęp do pliku:

  • Wyłącz AdBlock
  • Przejrzyj artykuł(y) (parę sekund)
  • Włącz powiadomienia w przeglądarce
  • Zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki
  • Zainstaluj aplikację (dla użytkowników korzystających ze smartfonów)

Pobierz szybko i bez reklam

Bezpieczna, jednorazowa płatność podczas rejestracji - 2€ na cały miesiąc!
Metody płatności poprzez PayPal lub Stripe.

- Odblokowany dostęp do pobierania wszystkich wtyczek na stronie darmowe-wtyczki.pl

- Brak ukrytych kosztów!!

- Zapłać ponownie za miesiąc lub Zignoruj,
płatność nie będzie pobierana automatycznie!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post, jako pierwszy.

Ponieważ uznałeś ten post za przydatny...

Zapraszam do śledzenia nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Poprawmy ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.